Izabella Bielak lekarz stomatolog, specjalista stomatologii ogólnej I° i specjalista protetyki stomatologicznej II°

Historia

W 1992 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Krakowie - obecnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z krakowskiej szkoły stomatologów wyniosłam prawdziwe zamiłowanie do zawodu, które stało się motywacją do dalszego rozwoju. W 1996 roku uzyskałam I-szy stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej. Jestem urodzoną Wrocławianką i tutaj powróciłam w 1998 roku. Pełna entuzjazmu i ciekawości, kontynuowałam swoją edukację i intensywnie doskonaliłam umiejętności zawodowe. W listopadzie 2002 roku uzyskałam II stopień specjalizacji w zakresie protetyki stomatologicznej i tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Od roku 2001 prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną we własnym gabinecie, położonym w centrum miasta.

Wiedza i doświadczenie zawodowe pozwala mi prowadzić leczenie z największą starannością i zaangażowaniem, a nieustanna nauka i poszukiwanie nowych dróg rozwoju, zaowocowało radością i satysfakcją uprawianego zawodu, a przede wszystkim osiąganymi poziomami sukcesów terapeutycznych Moich Pacjentów!

Platforma LASEROWA

Er:YAG i Nd:YAG LightWalker AT firmy Fotona

Przeczytaj więcej

Zadbaj O UŚMIECH

Zaawansowana metoda poprawy kształtu i koloru własnych zębów.

Przeczytaj więcej

Staż w USA

Na przełomie października i listopada 2001 roku wyjechałam do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w organizowanym w Provo (aglomeracja Salt Lake City) w stanie Utah kursie:

Zaawansowana stomatologia estetyczna" Kurs był prowadzony przez

Dr Gordona Christensena na terenie Practical Clinical Courses (PCC) w Provo, w stanie Utah, USA. Jest to elitarny ośrodek szkoleniowy, cieszący się od lat renomą najlepszego ośrodka praktycznego kształcenia dentystów na świecie, a sam Gordon Christensen - jak to mówił Howard Farran - to "żywy bóg stomatologii praktycznej".


Dr Christensen to współzałożyciel i główny konsultant Clinical Research Associates - najbardziej wiarygodnego i niezależnego instytutu badawczego na świecie.

Instytut wydaje CRA Newsletter - pismo, Przewodnik, którego od lat jestem wiernym czytelnikiem.


Uczestnictwo w kursie pozwoliło mi nie tylko zweryfikować swoją wiedzę w zakresie stomatologii estetycznej i protetyki stomatologicznej, ale również zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami i technologiami leczenia w tych dziedzinach. Wyznaczyło kierunek dla mojej dalszej praktyki lekarskiej, którą wykonuję z prawdziwą pasją.


Pobyt w "krzemowej dolinie stomatologii", jaką jest aglomeracja Salt Lake City, to także wizyta w imponującej siedzibie firmy Ultradent - producenta znakomitych materiałów stomatologicznych, które stosuję w swojej codziennej praktyce, i wykład u Dr Dana Fischera - szefa Ultradentu połączony ze szkoleniem praktycznym obejmującym najnowsze materiały i techniki stomatologii estetycznej.


Nie do ocenienia jest dla mnie wartość tak zdobytej wiedzy i doświadczenia zawodowego, to radość i satysfakcja z wykonywania nowoczesnej, bardzo dobrej jakościowo stomatologii, która służy zadowoleniu i sukcesom leczniczym Moich Pacjentów.

Stomatolog Wrocław - Izabella Bielak